Laskesuusatamise tutvustav treening

alates 250,00 

Laskesuusatamise tutvustav treening

Laskesuusatamine on kõige populaarsem talispordiala. Pakume võimalust tutvuda selle toreda spordialaga. Laskmise treening toimub õhkrelvast või sportrelvast. Tutvustava treeningu pikkus 2 tundi. Laskmistreeningu aeg sõltub osalejate arvust ja kliendi soovist.

Õhkrelva (10 m tiir) treeningud toimuvad aadressil Tallinn, Nõmme linnaosa, Külmallika tn 15/1

Sportrelva (50 m tiir) treeningud toimuvad Tallinnas, Männiku lasketiirus, Otepääl Tehvandi Spordikeskuses ja Haanja  Spordikeskuses.

Laskmistreening koosneb:

 • Relva tutvustus
 • Ohutustehnika
 • Laskmisharjutused märki
 • Laskmisharjutused plekki
 • Võimalusel kombineeritud treening suusatamine+laskmine.

Vajalik on  eelnev registreerimine, kus pakutakse välja sobivad ajad treeningu läbiviimiseks. 

Hind sisaldab:

 • Grupiteeningut 10-20 osalejat, kuni 2 tundi.
 • Lasketiiru inventari kasutust.
 • Relva ja moona kasutust.
 • Instruktori juhendamist.

NB! Grupikoolitused toimuvad alates 5-10 osalejast. Miinimumtasu õhkrelva treeningul 250 eur, sportrelva treening 500 eur. Iga järgnev osaleja lisaks 25 eur(õhkrelv), 50 eur (sportrelv).

Anna soovist meile teada Risto tel: 56686766 / e-mail: info@skimaster.ee

Laskesuusatamine on spordiala, kus ohutus on esmatähtis. Siin on mõned põhilised ohutusnõuanded ja -tehnikad laskesuusatamise harrastajatele:

 1. Teadmised ja koolitus: Enne laskesuusatamisega alustamist on oluline omandada korralik koolitus laskmisest. Õppida, kuidas käidelda relva ohutult ja kuidas korrektselt tiirus liikuda järgides ohutustehnikat.
 2. Relva ohutu käsitlemine: Ärge kunagi kandke laetud relva väljaspool laskeala. Enne suusarajale liikumist veenduge, et relv on ohutusasendis (laadimata ja turvarežiimil).
 3. Rada ja märgid: Olge kursis rajamärgistusega ja jälgige rajal olevaid juhiseid. Ärge jätke tähelepanuta teiste sportlaste või rajalt lahkunud suusatajate märke.
 4. Vastutus ja austus: Austage teisi sportlasi ja reegleid. Iga sportlane vastutab enda ohutuse eest ja järgib spordi eetikat.

Laskesuusatamine võib olla nõudlik spordiala, kuid õige ohutustehnikate ja koolituse abil saate nautida seda ohutult. Järgige alati koolitaja või juhendaja juhiseid ning pidage kinni kõigist ohutusreeglitest ja -nõuetest.