Murdmaasuusa õpe gruppidele

300,00 

Murdmaasuusatamise õpe gruppidele

Murdmasuusatamine on suurepärane viis meeskonna loomiseks ja töötajate tervise ja heaolu edendamiseks.

Murdmaasuusatamise koolitused ja õppevõimalused ettevõtetele või tiimidele võivad mitte ainult parandada töötajate füüsilist tervist, vaid ka edendada meeskonnatööd ja motivatsiooni. Hoolikalt planeeritud programmid aitavad tugevdada töösuhet ja luua positiivseid töökeskkondi.

Murdmaasuusatamise õppeprogramm suurematele gruppidele lepitakse eelnevalt kokku vastavalt soovile.

Korraldame meeleoluka ja lõbusa suusapäeva vastavalt teie valitud kohas. 

Õpetame ja juhendame suusahuvilisi uisa- ja klassikalises tehnikas. Oled päris algaja või edasijõudnud suusasõber. Aitame sinu suusasõidu kõrgemale tasemele tõsta, et saaksid veelgi paremini suusatamist nautida.

Hind sisaldab:

 • Instruktori päevatasu kuni 4 tundi.
 • Suusatamise abivahendid.
 • Transporti vastavalt kokkuleppele.

Hind ei sisalda:

 • Suusavarustuse renti.
 • Kavaväliseid tegevusi.

NB! Grupikoolitused alates 5-10 osalejat + transport. Miinimumtasu 300 eur + transport. Iga järgnev osaleja + 30 eur. Grupi suurus 5-50 osalejat.

Suusatunni aeg sõltub osalejate arvust ja kliendi soovist. 

Vajalik on eelnev registreerimine, kus pakutakse välja sobivad ajad suusapäeva korraldamiseks. 

Anna suusatamist soovist meile teada Risto tel: 56686766 / e-mail: info@skimaster.ee

Kategooria:

Murdmasuusatamine on suurepärane viis meeskonna loomiseks ja töötajate tervise ja heaolu edendamiseks. Siin on mõned punktid, mida kaaluda, kui soovite pakkuda murdmaasuusatamise koolitusi ja õppevõimalusi:

 1. Koolituspaketi kujundamine: Loome mitmekesise koolituspaketti, mis sobib erineva tasemega suusatamiseks. Pakume nii algajatele kui ka edasijõudnutele sobivaid programme.
 2. Instruktorite valik: Skimaster Lumekoolis on suusatamise meistrid, kes suudavad osalejatele suusatamist õpetada ja nende oskusi täiustada.
 3. Vajalik varustus: Teeme koostööd suuremate suusakeskustega ja suusalaenutustega et ettevõttel oleks piisavalt suusavarustust.
 4. Rajad ja sihtkohad: Valime sobivad suusarajad ja sihtkohad, mis vastavad osalejate oskustele ja vajadustele.
 5. Ajakava ja kestvus: Kohandame koolituse ajakava vastavalt ettevõtte vajadustele. Võime korraldada nii ühepäevaseid koolitusi kui ka pikemaid suusalaagreid.
 6. Rühma suurus: Arvesta rühma suurust 5-50 osalejat, et tagada iga osaleja individuaalne tähelepanu ja juhendamine.
 7. Tulemuste hindamine: Loome süsteeme osalejate edusammude jälgimiseks ja hindamiseks, mis võimaldab neil näha oma arengut.
 8. Meelelahutus ja töötajate suhete edendamine: Korraldame meelelahutuslikke üritusi ja tegevusi, mis aitavad tugevdada töötajate omavahelisi suhteid ja meeskonnatööd.

Murdmaasuusatamise koolitused ja õppevõimalused ettevõtetele võivad mitte ainult parandada töötajate füüsilist tervist, vaid ka edendada meeskonnatööd ja motivatsiooni. Hoolikalt planeeritud programmid aitavad tugevdada töösuhet ja luua positiivseid töökeskkondi.