Suusa kivilihv

55,00 

Suusa kivilihv.

Murdmaasuusa kivilihv on oluline protsess, mida kasutatakse suuskade hoolduses, et parandada suuskade libisemisomadusi ja jõudlust. Kivilihvi võib kohandada suuskade põhja struktuuri ja karedust vastavalt lumeoludele. Erinevat tüüpi kivilihvid võivad luua erinevaid mustrid ja struktuurid, mis sobivad erinevatele lumetingimustele. Samuti kasutatakse kivilihvi kahjustatud suusapõhjade taastamiseks ja libisemise parandamiseks.

NB! Suusalihvipink on ainulaadne Eestis ja suuski lihvitakse maailmakarika tasemel. 

Murdmaasuusa kivilihvi hinnakiri:

Võistlus kivilihv 55 eur.

Suuski saab tuua aadressil Karjavälja 6 Tallinn (Mustika keskuse kõrval) kella 8:00-16:30.
 
Kindlasti palun ette helistada!
 
Erkki Vainomäe tel: 53 333 140
Sergei Lopuhhin tel: 52 70 966

Enne hooldust pea meeles!

Võimaluse korral palume suusad eelnevalt määrdest puhastada.

Kui plastik (suusakand või -nina) on liimist lahti, siis suuski lihvida pole võimalik.

Kuna lihvime suuri koguseid suuski, siis palume igale suusale panna paberteip, millele on kirjutatud nimi, kontakttelefoni number ja soovitud muster. Juhul kui ei oska ise lihvi numbrit valida, siis Sergei aitab sind. Suuremate koguste suuskade lihvimise puhul kehtivad soodushinnad. 

Kategooria:

Murdmaasuusa kivilihv on oluline protsess, mida kasutatakse suuskade hoolduses, et parandada suuskade libisemisomadusi ja jõudlust. Milleks kasutatakse murdmaasuusa kivilihvi ja milliseid eeliseid see annab libisemisomadustele:

1. Parandab libisemisvõimet: Kivilihv aitab suuskadel sujuvalt ja kiiresti lumel libiseda. See protsess eemaldab suuskade põhjast takistused ja ebakorrapärasused, mis võivad libisemist takistada.

2. Suurendab kiirust: Kivilihv suurendab suuskade maksimaalset kiirust, muutes need võimekamaks kiirelt edasiliikumiseks nii laskumiste kui ka tasastel lõikudel.

3. Parandab haaret: Õige kivilihvimine aitab suuskadel paremini haarata lumel, tagades parema kontrolli ja stabiilsuse. See on eriti oluline tõusudel ja keerukatel radadel.

4. Sobitub lumeoludega: Murdmaasuusa kivilihv võib kohandada suuskade põhja struktuuri ja karedust vastavalt lumeoludele. Erinevat tüüpi kivilihvid võivad luua erinevaid mustrid ja struktuurid, mis sobivad erinevatele lumetingimustele.

5. Parandab suusakeeramise võimet: Kivilihv võib parandada suuskade pööramise võimet, mis on oluline tehnika keerukuse suurendamisel.

7. Vähendab hõõrdumist: Kivilihv vähendab suuskade ja lume vahelist hõõrdumist, mis võib aidata säästa energiat ja suurendada sõidu efektiivsust.

Kokkuvõttes aitab murdmaasuusa kivilihv suurendada suuskade libisemisomadusi, mis on oluline nii kiiruse kui ka kontrolli seisukohast. See võimaldab suusatajatel saavutada paremaid tulemusi erinevatel lumeoludel ja radadel. Siiski tuleb kivilihvimist teha ettevaatlikult ja vastavalt konkreetsetele vajadustele, sest vale lihvimine võib suuskadele kahju tekitada.