Skimaster lumekool on uueks 2023/2024 suusahooajaks valmis!

 

Talve saabumine tähendab ainult seda, et – Skimaster Lumekool on uueks hooajaks valmis! Oleme põnevil teatades, et 2024 talvehooaeg on kohe-kohe algamas, ja meil on teie jaoks palju põnevaid uudiseid. Lugege edasi, et saada ülevaade selle hooaja tipphetkedest.

1. Kvaliteetne õppimine igaühele:

  • Oled suusahuviline, algaja või edasijõudnud, Skimaster Lumekool pakub laia valikut õppekavasid, mis sobivad kõigile tasemetele. Meie instruktorid on valmis aitama Sinul oma oskusi viia uuele tasemele.

2. Uued seiklused, uued suusalaagrid:

  • Hooaja jooksul viime teid Eesti ja lähiriikide Soome ja Rootsi parimatele suusaradadele, et saaksite kogeda erinevaid suusasõidu olusid.

3. Laste/ noorte ja algajate/harrastajate suusaõpe:

  • Meie laste ja noorte suusaõpe on ideaalne võimalus noorematele talvespordiga alustamiseks. Oled algaja või harrastaja suusataja ja soovid teadlikult ning tulemuslikult suusatamist harrastada.

4. Uued varustuse laenutus võimalused lohe ja tiivasurfis:

  • Uuel hooajal on meie varustuslaenutus uuendatud, pakkudes kvaliteetset talvist lohesurfi ja tiivasurfi varustust, mida saate rentida. 

6. Ohutus ja loomulik keskkond:

  • Meie prioriteet on teie ohutus. Me järgime rangelt kõiki turvareegleid ja hoiame oma keskkonda puhtana, et ka järeltulevad põlvkonnad saaksid nautida talvemõnusid.

7. Online broneerimine:

  • Nüüd saate broneerida suusalaagri, koolituse või varustuse rendi läbi veebipoe, muutes kogu protsessi kiireks ja lihtsaks.

Skimaster Lumekool ootab põnevusega uut talvehooaega ja on valmis teid juhendama uutele seiklustele. Kas olete valmis lumiste mägede vallutamiseks ja talvise adrenaliini kütkeks? Liituge meiega juba täna ja KOGEME talverõõmu koos!

Jälgige meie kodulehte ja sotsiaalmeedia lehti, et saada kõige värskemaid uudiseid ja pakkumisi. Olge valmis lumisteks seiklusteks!

TEAM SKIMASTER LUMEKOOL